Програма «Відновлення під час війни»: презентація для партнерів

Програма «Відновлення під час війни» – це програма для українських жінок та їх дітей, які особливо постраждали під час російської агресії та потребують психологічної реабілітації.

 

Програму у квітні 2022 року створив Ваад України за фінансової підтримки фонду NOVA UKRAINE (Каліфорнія, США). Учасниками проекту передусім є внутрішньо переміщені родини – ті, що вимушені були покинути свій дім і евакуюватися в інші регіони України. Переважно, це матері з дітьми, чиї чоловіки загинули або були тяжко поранені внаслідок бойових дій, знаходяться у полоні, зникли безвісти або служать у ЗСУ в районі бойових дій. Для них організовано Програму психологічної підтримки та стабілізації на тлі відпочинку в туристичному пансіонаті у Прикарпатті, де вони перебувають три тижні. З учасниками Програми працюють кваліфіковані психологи, що надають необхідну допомогу і підтримують їх у трагічних і складних обставинах за допомогою групових, індивідуальних та сімейних консультацій. Відповідну психологічну підтримку отримують як дорослі, так і діти.

 

Якщо вас зацікавила Програма, пропонуємо ознайомитися з презентацією з детальною інформацією:

  • про цілі та завдання програми;
  • про учасників програми;
  • про формат програми та що вона передбачає;
  • про результати програми;
  • про спонсорів та партнерів програми.

 

Переглянути презентацію українською мовою можна тут.
Переглянути презентацію англійською мовою можна тут.

 

Для тих, хто має бажання фінансово підтримати Програму «Відновлення на війні», передбачена можливість зробити добровільний внесок на спеціальний розрахунковий рахунок Вааду України. Підтримати можна за цим посиланням.