Шановні друзі!

Запрошуємо вас на зустріч із доктором політології Університету  Бар-Ілан, головним науковцем Міністерства абсорбції Ізраїлю Зеєвом Ханіним та відкриття курсу лекцій «Національні держави та їхні діаспори: досвід Ізраїлю та України». Захід організовано Бюро із зв’язків «Натив», Ізраїльським культурним центром у Києві, Єврейським університетом у Єрусалимі  та Національним університетом «Києво-Могилянська Академія».

Урожденець України професор Зеєв (Володимир) Ханін – один з найбільш провідних фахівців кафедри політології Університету  Бар-Ілан.

У статусі запрошеного лектора читав курси в університетах Оксфорду та Північного Лондону (Великобританія), у інституті країн Азії та Африки Московського Державного Університету, є автором та редактором п’ятьох книг, виданих у Лондоні, Єрусалимі та Тель-Авіві, а також політичним коментатором ізраїльського телебачення та радіо «Голос Ізраїлю». Неодноразово виступав у якості експерта на «Бі-бі-сі», «Радіо Свобода», сторінках «Независимой газеты» та ін.

Серед тем лекційного курсу варто відзначити наступні: «Етнічність, націоналізм,мультикультуралізм та глобалізація:огляд понять»; «Етно-національний та громадсько-культурний досвід Ізраїлю»; «Держава, релігія та суспільство в Ізраїлі»; «Ізраїль та єврейська діаспора»; «Єврейська та українська діаспори у ХХ та ХХI століттях».

Відкриття курсу та зустріч із д-ром Ханіним – 14 лютого о 18:00 у фойє актового залу 4-го корпусу НаУКМА (вул.. Іллінська, 9).

Запрошуємо!

Детальна інформація за тел.: 285 68 36 (Ольга)

----------------------------------------------------------------------
Новости
Контакт