Рада ректорів і директорів ВНЗ споживчої кооперації України висловлює обурення щодо некоректних дій МАУП

До міністра освіти і науки Станіслава Ніколаєнка надійшов лист від Голови правління Укоопспілки Станіслава Бабенко, в якому зазначено про некоректні дії МАУП по відношенню до керівників окремих кооперативних коледжів".


У газеті МАУП "Персонал плюс" (N 45) опубліковано звернення до Президента України Ющенка В.А. з проханням ініціювати зміни до Закону "Про освіту" та " Про вищу освіту" про надання можливості засновникам створювати навчальні заклади будь-яких організаційно-правових форм та про вимоги Міністерства освіти і науки України щодо внесення змін до статутів приватних вищих навчальних закладів, які тягнуть за собою зміну організаційно-правової форми з обов'язковим зазначенням у назві закладу слів: "вищій приватний навчальний заклад". Під зверненням опубліковані підписи керівників кооперативних коледжів, які співпрацюють з МАУП і на базі яких функціонують відокремлені підрозділи академії.


Однак, зазначає у своєму листі пан Бабенко, 25 листопада на засіданні Ради ректорів і директорів ВНЗ споживчої кооперації України з'ясувалося, що директори кооперативних коледжів на адресу Секретаріату Президента України письмових звернень не надсилали, й не давали згоду на опублікування своїх підписів під будь-якими зверненнями на сторінках газети "Персонал плюс".


Члени Ради ректорів і директорів ВНЗ одноголосно засудили дії керівництва МАУП, яке використало імена керівників ВНЗ Укоопспілки у своїх корпоративних інтересах, та висловили обурення діями академії, які негативно позначаються на іміджу вищих кооперативних навчальних закладів.


Водночас у листі, Глава Правління Укоопспілки висловлює вдячність МОН за науково-методичну і фінансову підтримку кооперативних ВНЗ України й сподівається на подальшу співпрацю і взаєморозуміння.


Прес-служба МОН

http://www.mon.gov.ua/newstmp/16_12


Новости
Контакт