Ющенко виключив Тягнибока з фракції "Наша Україна" (www. yuschenko.com.ua )
21-07-04

Лідер фракції "Наша Україна" Віктор Ющенко заявляє про виключення Олега Тягнибока із фракції. Таке рішення було прийнято Ющенком за наслідками обговорення на координаційній раді коаліції "Сила народу" заяви Тягнибока на Івано-Франківщині. Координаційна рада розцінила виступ як такий, що наносить шкоду іміджу демократичних сил.


Віктор Ющенко наголосив, що він виступає категорично проти розпалювання міжнаціональної ворожнечі, використання міжнаціональної карти у політиці, антисемітизму і ксенофобії. "Патріот України не є синонімом слова ксенофоб", - наголосив він.


Ющенко підкреслив, що "тема міжнаціональних відносин, в тому числі і в контексті драматичної історії України, є надзвичайно делікатною. Треба бути надто обережним і виваженим в усьому , що стосується цієї теми. Треба пам'ятати, що ми живемо у третьому тисячолітті, філософією якого є політкоректність, повага до людини, міжетнічна і міжконфесійна толерантність. Ми - за за єдність народу України. Сьогодні час збирати, а не роз'єднувати", - підкреслив Ющенко.


 
Новости
Контакт