Тягнибок наголошує, що його виступ на вшануванні вояків УПА не є позицією "Нашої України" та її лідера
21-07-04


Голова ВО "Свобода", народний депутат Олег Тягнибок заявляє, що його виступ на вшануванні вояків УПА не є позицією фракції "Наша Україна" і її лідера, а лише його власними поглядами. Він зазначив, що йому прикро, що його слова, виголошені під час вшанування пам’яті загиблих вояків УПА на горі Яворина, активно використовуються провладними ЗМІ з метою дискредитації кандидата в Президенти Україні Віктора Ющенка.

“Влада сьогодні активно використовує чорні PR-технології. Виривають з контексту окремі слова, подають їх під викривленим кутом і у такий спосіб спотворюють сутність висловленого. Таким чином влада намагається порушити єдність національно-патріотичного середовища”, - зазначив Олег Тягнибок.

Він наголосив, що його виступ не є позицією фракції «Наша Україна» і тим більше її лідера. “Це позиція моя і Всеукраїнського об’єднання «Свобода».

У своєму виступі я лише наголосив на складних і трагічних сторінках української історії, що, на жаль, промовляє страшними фактами нищення українського народу як німецько-фашистськими, так і російсько-більшовицькими загарбниками, а також на безпринципності і продажності сьогоднішньої влади, що, викривлено сприймаючи власну історію, нездатна творити правдивого і гідного сьогодення, а тим паче майбутнього. І якщо така історична правда когось образила, мені шкода”, - зазначив Тягнибок.


 
Новости
Контакт