Віктор Ющенко вимагає від Олега Тягнибока вибачитися за свої ксенофобські вислови й попереджає його про можливість виключення з фракції
20 липня 2004 // "Прес-служба Віктора Ющенка"


Віктор Ющенко піддав жорсткій критиці ксенофобські висловлювання Олега Тягнибока, які той дозволив собі минулої суботи. Ющенко вимагає від Тягнибока «покаятися та вибачитися перед тими людьми, чиї національні почуття він образив» і попередив його про можливість виключення із фракції.
Про це повідомила прес-секретар Віктора Ющенка Ірина Геращенко.


За її словами, «питання Тягнибока розглядалася у вівторок на засіданні координаційного комітету коаліції «Сила народу». Колеги по коаліції засудили висловлювання Тягнибока, але висловилися за те, щоб дати йому шанс усвідомити та виправити свої помилки.


Ющенко нагадав про високу відповідальність фракції «Наша Україна» перед своїми виборцями. Він повідомив, що мав «жорстку і неприємну розмову із Тягнибоком». Той «усвідомлює міру своєї відповідальності і готовий вибачитися».


Ющенко підкреслив, що він не сприймає ксенофобії і антисемітизму у будь-яких проявах і буде жорстко класти край будь-яким спробам використати тему міжнаціональних стосунків у політиці.


Геращенко також повідомила, що Тягнибок вже підготував відповідну заяву і звертається до преси із проханням дати йому можливість через засоби масової інформації вибачитися перед усіма, чиї почуття він образив.


 
Новости
Контакт