Віктор Ющенко звернув увагу Кучми на свавілля радикальних профашистських структур

Шановний Леоніде Даниловичу!

Висловлюю Вам свою стурбованість тим, що одночасно із стартом президентської виборчої кампанії різко активізувалися сили, які сповідують фашизм, національну і расову нетерпимість. Викликає стурбованість той факт, що правоохоронні структури, які повинні захищати конституційні права і свободи громадян, не виконують своїх обов’язків.

У той же час центральні канали телебачення популяризують діяльність радикальних профашистських структур, а самі учасники і не приховують того, що їх фінансують люди з високих владних кабінетів.

Нещодавно до мене як народного депутата України звернулися виборці, які проінформували про те, що 16 липня 2004 року в столичному Будинку Вчителя відбудеться антиконституційна акція. Її учасники проповідуватимуть фашизм, національну і расову нетерпимість.

Статтями 21, 24 Конституції України закріплено принцип рівності прав і свобод людини та громадянина незалежно від національності і походження. Ви, як Президент є гарантом додержання Конституції України, і тому не маєте права стояти осторонь і спостерігати за тим, як в Україні розпалюється міжнаціональна ворожнеча та піднімають голову фашистські штурмовики.

Я, як народний депутат України, відповідно до положень п.п.1, 2, 11 ст. 24 Закону України “Про статус народного депутата України” зобов’язаний захищати інтереси громадян України та вживати заходів щодо дотримання законодавства. Я, як син в’язня Освєнціма, ненавиджу фашизм в усіх його проявах і звертаюся до Вас з вимогою вжити всіх передбачених законодавством України заходів щодо недопущення антиконституційної діяльності, метою якої є розпалювання міжнаціональної ворожнечі.


Голова Фракції "Наша Україна" у Верховній Раді України Віктор Ющенко

Прес-служба Центрального штабу Віктора Ющенка


Новости
Контакт