Володимир Бондаренко: Превентивна акція “Нашої України” проти провокаторів з УНА дала позитивний результат
17-07-04


“Превентивний захід, який ми вчора провели, давши прес-конференцію про можливі провокації з боку УНА, а також звернення лідера “Нашої України” Віктора Ющенка та ряду керівників Центрального штабу до президента України, до прем’єр-міністра, до керівників компетентних органів дали результат,” – переконаний народний депутат України Володимир Бондаренко. “У своїх зверненнях ми розставили акценти і назвали своїми іменами те, що діється сьогодні в Україні і Києві.

Ми звернули увагу на те, що 1 травня, 26 червня якісь групи людей виходять на вулицю з фашистською символікою, вигукуючи антисемітські та антиросійські гасла і заявляючи при цьому, що вони нібито мають якесь відношення до Ющенка.

Безумовно, такі провокації робляться для того, щоб спробувати дискредитувати Віктора Ющенка. Якби влада поводилася щиро і діяла за законом – вона б вжила заходів проти порушників закону: були б заарештовані, були б протоколи, були б розслідування, однак нічого подібного на сьогодні немає,” – зауважив народний депутат. Він звернув увагу на те, що міліція підозріло спокійно поставилася до цих протиправних акцій, не реагували на них а чекали, поки все це дійство оператори центральних телеканалів знімуть на камеру.

За словами парламентарія, кризовий менеджер, який полюбляє маніпулювати такими технологіями за допомогою Павловського та Гельмана, очевидно, переносить в Україну те, що вже було використано в Росії. “Але вони забули про інший досвід, про який, здавалося б, мали дуже добре знати – це досвід Німеччини 30-х років, коли сталеві королі тішилися з того, як такий собі ексцентричний Гітлер проводив марші під подібними знаменами. І на перший погляд нічого не віщувало трагічного кінця, а потім це закінчилося нюрнберзьким процесом. Тому, випускаючи цього Джина з пляшки, менеджери з АП мають пам’ятати, що загнати його назад значно складніше,” – заявив представник Блоку Ющенка.

“Ми вчора провели превентивний захід, і він дав позитивний результат – акція не відбулася. Хоча Коваленко пообіцяв провести подібний марш 31 липня, ми маємо адекватні заходи, які є досить ефективними, у разі виходу на вулиці людей з фашистською символікою. У кожного з нас за спиною - досвід політичної боротьби, протидії провокаціям. У нас є біографія, є діди й прадіди, які воювали з фашизмом, і ми належимо до тієї категорії людей, які не сповідують радикальних ідей, які проти зверхності однієї раси над іншою. Ми категорично проти того, щоб хтось проповідував ці ідеї, прикриваючись іменем відомих політиків. Ми будемо присікати ці провокації,” – заявив Володимир Бондаренко.

Прес-служба Центрального штабу Віктора Ющенка


 
Новости
Контакт