17:16 5 ГРУДНЯ 2005
Прес-служба Президента України Віктора Ющенка

Президент України висловлює стурбованість випадками антисемітизму в Україні

Президент України Віктор Ющенко закликає громадськість, представників культури, журналістських кіл, творчу інтелігенцію бути солідарними у засудженні будь-яких проявів антисемітизму та ксенофобії і заявляє, що у цьому питанні держава займатиме жорстку позицію.

Президент України підкреслює, що обов'язок влади – захист прав громадян будь-якої національності та віросповідання. Тому українська влада, за його словами, і надалі буде послідовною у своїй позиції щодо боротьби з будь-якими проявами дискримінації людей в нашій державі за національними, расовими чи релігійними ознаками. «У європейській країні не може бути національного питання», – наголошує Президент.

Віктор Ющенко висловлює стурбованість випадками антисемітизму в нашій країні.

Президент України засуджує політику МАУП як установи, яка систематично дозволяє собі публікації, які можна розцінити як матеріали антисемітського змісту. Віктор Ющенко підкреслює, що свого часу у знак незгоди із антигуманною поведінкою МАУП вийшов із наглядової ради їхнього відомчого видання «Персонал».

Глава держави звернувся до керівників МАУП із закликом поважати громадян усіх національностей та віросповідань та припинити розпалювання міжнаціональної ворожнечі.

http://www.president.gov.ua/news/data/1_4726.html


 
Новости
Контакт